Na rynku istniejemy od 2002 roku i od początku nasza działalność była związana z branżą drzewną. Głównym naszym produktem jest dębowa kantówka okienna i drzwiowa oraz produkty strugane ze świerka skandynawskiego, modrzewia syberyjskiego, europejskiego, sosny oraz drewna egzotycznego. Współracujemy odbiorcami z terenu całej Polski i z zagranicy.

Jesteśmy jednym z największych polskich producentów z drewna dębowego stosowanego do produkcji okien i drzwi. W swojej ofercie mamy również produkty z strugane z Okume i Meranti.

Z pasji do drewna – prawdziwa historia

Pasja do drewna to nie tylko rozdział w naszej historii, ale sam trzon powstania firmy. Pasja do drewna stanowi serce działalności firmy Drewnopark, od odpowiedzialnego pozyskiwania surowców najwyższej jakości po wyprodukowanie produkty końcowe.

Najwyższa jakość oferowanych przez nas produktów zapewnia magazynowanie dwutlenku węgla od jednej generacji do następnej, oferując zrównoważoną bazę dla architektury, budownictwa i wzornictwa.

Równe i bezpieczne środowisko pracy gwarantuje naszemu Zespołowi najlepsze warunki do jej wykonywania oraz obsługi naszych klientów z prawdziwą pasją i zaangażowaniem.


Naszą dewizą są ludzie, których charakteryzuje staranność i rzetelność oraz wysoka odpowiedzialność za jakość usług. Skorzystaj z opinii i doradztwa każdego z nich, ich kompetencji i fachowości.

Poznaj i sprawdź produkty naszej firmy, które poprawią jakość i styl twojego projektu.

Okienna lita i łączona
Drzwiowa lita i łączona

Meranti zobacz produkty
Okoume zobacz produkty
Cedr kanadyjski zobacz produkty
Modrzew syberyjski zobacz produkty
Świerk skandynawski zobacz produkty
Sosna skandynawska zobacz produkty
Abach zobacz produkty
Termo sosna skandynawska zobacz produkty

Bangkirai zobacz produkty
Cumaru
Massaranduba
Modrzew syberyjski
Świerk skandynawski
Sosna skandynawska
Thermo jesion
Termo sosna skandynawska

C24 lite
KVH
KVH DUO/TRIO
BSH

Sihga
Eurotec

Koopmans
Remmers

Egzotyczna
Europejska

lat doświadczenia

zatrudnionionych profesjonalistów

tys. m2 powierzchnii magazynowej

klientów

Pordukcja i hale magazynowe


magazyn kantówki

produkcja

produkcja Drewnopark

produkcja Drewnopark